App box

Kolay Fatura Takip Programı

Fatura hesaplama ve kesme işlemlerinizi hızlandırarak zamandan kazanın. Fatura basımı için karmaşık excel tabloları ile uğraşmayın. Faturalarınızın tahsilat takibini kolayca yapın. Bütün fatura şablonları ile uyumlu bir fatura yazdırma programı arıyorsanız hemen indirip ücretsiz deneyin.
499 TL
(Stokta)
Fatura takip programı eğitim videoları


Fatura Takip Programı Kurulumu

Fatura Oluşturma ve KesmeYeni Stok Kartı Açma

Stok Ekstresi Alma

Fatura takip programı modülleri nelerdir?

Fatura takip programı stok, cari, fatura, kasa ve banka modüllerinden oluşmaktadır. Fatura kesme programına işleyeceğiniz faturalarla ilişkili olarak stok, hizmet, müşteri, kasa ve banka işlemlerinizin de yönetimini kolayca yapabilirsiniz. Faturanızı kesip yazdırdıktan sonra ilgili stokların hareketlerini stok modülünden takip edebilirsiniz. Tahsilatını yaptığınız bir faturaya ait ödeme işlemlerini kasa ve banka modüllerinden yapabilirsiniz. Ödeme veya tahsilatlarınızla ilgili hatırlatmalarınız için ajanda modülünü kullanabilirsiniz. Fatura oluşturma ve kesme işlemlerinizi fatura programımız ile kolaylıkla yapabilirsiniz.


Barkod Okuyucusu ile Fatura Oluşturun

Fatura takip programına eklemek istediğiniz bir ürünü barkod okuyucunuz ile kolayca ekleyerek faturalarınızı kesin. İstediğiniz yazıcıdan yazdırın. Fatura kesme programı bütün yazıcı ve barkod okuyucular ile uyumludur.

Farklı Dövizlerde Fatura Kesin

Fatura oluştururken programda para birimini değiştirerek farklı dövizlerde fatura hazırlayıp programa işleyin. Dilerseniz TL faturalarınızın hesaplamasında dövizli fiyat kullanın. Dövizli faturalarınızı kolayca basın.Hızlı Fatura Yazdırma

Fatura yazdırma işlemlerinin yoğun olduğu şirketlerde bu işlem bazen çok sıkıcı olabilmektedir. Programımız ile birden fazla faturayı aynı anda seçerek lazer yada nokta vuruşlu yazıcınız ile yazdırın. Yazıcıdan fatura yazdırmak için tek tek uğraşmadan bu program sayesinde zaman kazanın.

Kar Raporu ile Kazancınızı Takip Edin

İşletmelerin en çok zamanını alan süreç raporlamalardır. Bazen onlarca excel tabloları arasında kaybolursunuz. Oluşturduğunuz faturaların ortalama maliyet ve satış tutarlarını takip etmek için bu kadar zaman harcamaya gerek yok. Tek tıkla raporlarınızı kolayca hazırlayın, yazdırın veya excele aktarın.Fatura Şablonunuzu Dizayn Edin

Excelde fatura şablonu tasarlamak zordur. Şirketim fatura takip programı ile her türlü faturanın dizaynını kolayca yapın.

Aradığınız Faturayı Kolayca Bulun

Fatura numarası, işlem grubu, fatura açık miktarı, fatura durumu, vade tarihi gibi filtre seçenekleri ile aradığınız faturayı saniyeler içerisinde bulun. Yazdırma, raporlama veya excele aktarma seçenekleri ile fatura kayıtlarınızı yazılımdan dışarıya aktarın.
Fatura Kesme ve Yazdırma Programı Hakkında Sık Sorulan Sorular


Fatura takip yazılımını ücretsiz deneyebilir miyim?

Şirketim fatura takip programını bedava indirip ücretsiz deneyebilirsiniz. Faturalarınızı kesebilirsiniz. Her marka yazıcıdan faturalarınızı kolayca yazdırabilirsiniz. Belirli bir kayıt sayısından sonra fatura kesme programı lisans isteyecektir. Bir defaya mahsus lisans alarak programı ömür boyu faturalarınızın takibi için kullanabilirsiniz.

Barkod okuyucu ile fatura oluşturup yazdırabilir miyim?

Fatura kesme programına bir ürünün kaydını yaparken barkodunu tanımladığınız taktirde faturanızı keserken barkod okuyucunuz ile bu ürünü faturaya kolayca ekleyebilirsiniz.


Programda oluşturduğum faturalar başkaları tarafından görülebilir mi?

Fatura takip programına kaydettiğiniz alış satış fiyat bilgileriniz, müşterileriniz, kestiğiniz faturalar ve diğer bütün bilgiler sadece sizin bilgisayarınızda olduğu için bilgilerinizi sizden başka kimsenin görmesi mümkün değildir.

Sadece bir defaya mahsus mu ödeme yapacağım?

Online fatura kesme sistemlerinin aksine fatura takip programında fatura oluşturma ve yazdırma işlemleriniz için aylık yada yıllık ödeme yapmazsınız. Bir defa alacağınız lisans ile fatura kesme programını sınırsız kullanabilirsiniz.


Bilgisayarım değiştiğinde ya da bozulduğunda bilgilerim gider mi?

Fatura takip programının otomatik yedek alma özelliği ve manuel yedek özelliği ile fatura kayıtlarınız her zaman güvendedir.

Fatura kesme programı hangi yazıcılar ile uyumludur?

Fatura takip programına işlediğiniz faturaları bütün yazıcılardan bastırabilirsiniz. Programımız tüm marka model yazıcılar ile uyumludur.
Fatura Kesme Programı Fiyatları


Stok Cari Fatura Programı

Stok Modülü

Cari Modülü

Fatura Modülü

Kasa Modülü

Banka Modülü

Ajanda

Ek Kullanıcı

Tüm paketler için ağ üzerinden ek bir bilgisayarda

kullanabileceğiniz ek kullanıcı paketi.

.

.

.

.


İletişim

0553 951 98 00

iletisim@savyazilim.com