App box

Kasa ve Gelir Gider Takibi Programı

İşletmenizin gelir gider takibi için harcadığınız süreyi azaltın. Excel tabloları veya yönetmesi zor defterlerle daha fazla uğraşmayın. Gelir gider yönetimi için Şirketim Kasa Takip Programını ücretsiz deneyin. Ajanda özelliği ile planlamalarınızı kolayca yapın.
349 TL
(Stokta)
Kolay ve kullanışlı kasa takip yazılımı.

Sav şirketim kasa takibi programını sitemizden indirip kurduktan sonra saniyeler içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelecek ekran son derecek basit ve anlaşılırdır. Program varsayılan olarak Şirket Kasası adında tanımlı bir kasa ile açlır. Dilerseniz Yeni Kasa Ekle butonuna tıklayarak sınırsız sayıda kasa oluşturabilirsiniz. Gelir ve gider işlemleriniz için Giriş, Çıkış Fişi butonlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz dövizli kasa takibi yapabilirsiniz. Kasa listesine girdiğinizde hangi kasada ne kadar nakit olduğunu anında görebilirsiniz. Gelir gider işlemlerinizi gruplandırmak için işlem gruplarını kullanabilirsiniz. Kasa hareketleri ve kasa ekstresi bölümlerinden ayrıntılı rapor alabilirsiniz.


Sınırsız Kasa Kaydı

Programa sınırısız sayıda kasa kaydı yaparak birden fazla kasanın takibini kolayca yapın.

Farklı Dövizlerle İşlem Yapabilme

Farklı dövizlerde kasa tanımlayarak gelir gider takibi yapın.Dinamik Rapor Dizaynı

Kasa ekstre raporunuzu istediğiniz gibi dizayn ederek özelleştirin.

Kasa Ekstresi Raporu

Kasalarınızın giriş çıkış işlemlerini raporlayın zamandan kazanın.Birden Fazla Şirket Açabilme

Birden fazla şirket açarak farklı şirketlerinizin kasalarının takibini gelir ve giderlerinin takibini tek programdan kolayca yapın.

Otomatik Döviz Kuru

Türkiye cumhuriyeti merkez bankası kurlarını otomatik çekerek dövizli işlemlerinizde hız kazanın.Ajanda

Ajanda özelliği ile hatırlatmalarınızı takip edin.

Aradığınız İşlemi Kolayca Bulun

Programın gelişmiş arama seçenekleri ile belge numarası, tarih, kasa kodu, kasa adı gibi birçok kriterde hızlıca arama yaparak aradığınız işlemi kolayca bulun.
Kasa ve Gelir Gider Takip Programı Hakkında Sık Sorulan Sorular


Kasa takip programını ücretsiz deneyebilir miyim?

Şirketim Kasa Takip Programını ücretsiz indirip deneyebilirsiniz. Kasalarınız programa kaydedebilir, gelir gider işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belirli bir kayıt sayısından sonra program lisans isteyecektir. Bir defaya mahsus lisans alarak ömür boyu ürünlerinizin takibi için kullanabilirsiniz.

Kasa ekstresi raporu alabilir miyim?

Kasalarınızı ve kasalarınıza ait gelir gider işlemlerinizi kolayca yazıcıdan çıktı alabilir yada excele aktarabilirsiniz.


Programa girdiğim bilgiler başkaları tarafından görülebilir mi?

Kasa kayıtlarınız, gelir gider işlemleri gibi kritik bilgileriniz ve kasalarınızın bakiyeleri sadece sizin bilgisayarınızda olduğu için bilgilerinizi sizden başka kimsenin görmesi mümkün değildir.

Sadece bir defaya mahsus mu ödeme yapacağım?

Online kasa takip sistemlerinin aksine aylık yada yıllık ödeme yapmazsınız. Bir defa alacağınız lisans ile programı sınırsız kullanabilirsiniz.


Bilgisayarım değiştiğinde ya da bozulduğunda bilgilerim gider mi?

Kasa takip programınız kasalarınızı ve diğer kayıtlarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. İsterseniz manuel yedekte alabilirsiniz. Herhangi bir bilgisayara sitemizden indireceğiniz kasa takibi programını kurduktan sonra saniyeler içerisinde bilgilerinizi yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.
Şirketim Kasa ve Gelir Gider Takibi Programı Fiyatları


Kasa Takibi Özellikleri

Kasa Modülü

Ajanda

.

.

Ek Kullanıcı

Tüm paketler için ağ üzerinden ek bir bilgisayarda

kullanabileceğiniz ek kullanıcı paketi.

.

.


İletişim

0553 951 98 00

iletisim@savyazilim.com