App box

Kolay Ön Muhasebe Programı

Siz de hemen Sav Şirketimi deneyerek ön muhasebe işlemlerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde yapabilirsiniz.

Stok depo takibi, müşteri yönetimi, fatura kesme, teklif sipariş yönetimi, çek senet, kasa, banka işlemleri ve daha birçok özellik bir arada. Üstelik hiçbir eğitim gerektirmez.


999 TL
(Stokta)
Ön Muhasebe Nedir?

Ön muhasebe şirketinizin yönetimi için gerekli her türlü işlemi takip edebilmenizi sağlar. İşletmenizin nakit hareketleri, müşterilerinizin borç alacak durumları, stoklarınızın miktarı, çekleriniz, faturalarınız, teklifleriniz, banka hesaplarınız, senetleriniz gibi temel unsurların kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır. Ön muhasebe şirketinizin kendi bünyesinde tutulmalıdır.


Stok Giriş Çıkış Takibi

Sınırsız sayıda malzemenin ve deponun takibini kolayca yapın. Ürünlerin hareketlerini giriş çıkış işlemlerini raporlayın. Malzemelerin takibini, depolarınızın yönetimini yapın. Stok kontrolü için zamandan kazanın.

Müşteri/Tedarikçi Borç Alacak Takibi

Sınırısız sayıda cari hesap kaydı yaparak müşterilerinizin borç alacak veresiye takibini kolayca yapın.Kolay Fatura Kesme

Fatura hesaplama ve kesme işlemlerinizi hızlandırarak zamandan kazanın. Faturalarınızın tahsilat takibini kolayca yapın. Fatura dizayn özelliği ile istediğiniz fatura şablonunu oluşturun.

İrsaliye İşlemleri

İrsaliyelerinizi kolayca kesin. İstediğiniz zaman tek tuşla faturaya dönüştürün.

Kasa İşlemleri

İşletmenizin gelir gider takibi için harcadığınız süreyi azaltın. Farklı dövizlerde kasa tanımlayarak gelir gider takibi yapın. Kasalarınızın giriş çıkış işlemlerini raporlayın zamandan kazanın.

Banka İşlemleri

Banka hareketlerinizi kolayca yönetin. Gelişmiş raporlama özellikleri ile zamandan kazanın.Çek Senet İşlemleri

Çek ve senetlerinizi kolayca takip edin. Tahsilatlarını yönetin. Gelişmiş raporlama özellikleri ile zamandan kazanın.

Sipariş Takibi

Sipariş yönetiminizi kolalaştırın. Faturanızı oluşturmadan önce ürünlerinizi sipariş aşamasına alın. Gerektiğinde tek tıkla faturalayın.

Teklif İşlemleri

Teklif çoğu firmanın olmazsa olmazıdır. Sav Şirketim'le müşterilerinize kolayca telkif verin. Gerektiğinde hızlıca tekliflerinizi faturalayın yada siparişe dönüştürün.

Personel İşlemleri

Personellerinizin maaş vb işlemlerini kolayca yapın.

Barkod Okuyucusu ile Fatura Oluşturun

Eklemek istediğiniz bir ürünü barkod okuyucunuz ile kolayca ekleyerek faturalarınızı kesin. İstediğiniz yazıcıdan yazdırın. Bütün yazıcı ve barkod okuyucular ile uyumludur.

Farklı Dövizlerde İşlem Yapın

Para birimini değiştirerek farklı dövizlerde işlem yapın. Dilerseniz TL faturalarınızın hesaplamasında dövizli fiyat kullanın. Müşterilerinizin dövizli hesaplarını takip edin.
Sav Şirketim Ön Muhasebe Programı Hakkında Sık Sorulan Sorular


Ücretsiz deneyebilir miyim?

Evet ücretsiz deneyebilirsiniz. Belirli bir kayıt sayısından sonra program lisans isteyecektir. Bir defaya mahsus lisans alarak programı ömür boyu ön muhasebe takibiniz için kullanabilirsiniz.

Barkod okuyucu ile fatura oluşturup yazdırabilir miyim?

Bir ürünün kaydını yaparken barkodunu programa tanımladığınız taktirde faturanızı keserken barkod okuyucunuz ile bu ürünü faturaya kolayca ekleyebilirsiniz.


Programda oluşturduğum kayıtlar başkaları tarafından görülebilir mi?

Alış satış fiyat bilgileriniz, müşterileriniz, kestiğiniz faturalar ve diğer bütün işlemler sadece sizin bilgisayarınızda olduğu için bilgilerinizi sizden başka kimsenin görmesi mümkün değildir.

Sadece bir defaya mahsus mu ödeme yapacağım?

Online ön muhasebe sistemlerinin aksine Sav Şirketim için aylık yada yıllık ödeme yapmazsınız. Bir defa alacağınız lisans ile programı sınırsız kullanabilirsiniz.


Bilgisayarım değiştiğinde ya da bozulduğunda bilgilerim gider mi?

Programın otomatik yedek alma özelliği ve manuel yedek özelliği ile kayıtlarınız her zaman güvendedir.

Bütün yazıcılar ile uyumlu mu?

Programımız tüm marka model yazıcılar ile uyumludur.
Sav Şirketim Ön Muhasebe Paketleri


Şirketim Tam Paket

Stok Modülü

Cari Modülü

Fatura Modülü

Sipariş Modülü

Teklif Modülü

Çek Senet Modülü

Kasa Modülü

Banka Modülü

Ajanda

Ek Kullanıcı

Tüm paketler için ağ üzerinden ek bir bilgisayarda kullanabileceğiniz ek kullanıcı paketi.

.

.

.

.

.

.

.


İletişim

0553 951 98 00

iletisim@savyazilim.com