App box

Kolay ve kullanışlı stok takibi programı

Stok takibi için karmaşık excel tabloları veya yönetmesi zor defterlerle uğraşmayın. Ürünlerinizin yönetimi için Şirketim Stok Depo Takip Programını ücretsiz deneyin. Sınırsız sayıda malzemenin takibini kolayca yapın.
349 TL
(Stokta)
Stok takip programı eğitim videoları


Stok Takip Programı Kurulumu

Yeni Stok Kartı AçmaStok Giriş Çıkış İşlemi Yapma

Stok Ekstresi Alma

Stok takibi ve envanter yönetimi nedir?

Envanter, işletmenizde bulunan ürünler veya malzemelerdir. Stok takibinin amacı bir ürünün hangi depoda ne kadar olduğunun kontrolü ve gerektiğinde stok hareket raporlarının alınabilmesidir.


Hızlı Stok Aktarımı

Excelde varolan ürün listenizi programa kolayca aktarın. Sınırsız sayıda stok tanımlayabilirsiniz.

Barkodlu Stok Takibi

Aradığınız bir ürünü adı, malzeme kodu yada stok barkodu ile hızlıca bulun. Depo giriş çıkış işlemlerinizi barkod okuyucunuzla yapın.Kolay Depo Ambar Yönetimi

Depo veya ambar tanımlarınızı yapın. Depo giriş çıkış işlemlerinizi ürün malzeme bazında takip edin. Hangi depoda ne kadar ürün olduğunu kolayca görün.

Stok İşlemleri Raporu

Ürünlerin hareketlerini giriş çıkış işlemlerini raporlayın. Malzemelerin takibini, depolarınızın yönetimini yapın. Stok kontrolü için zamandan kazanın.Ürünlerinizi Kategorileyin

Stok kategorileri, stok alt kategorileri, marka ve model tanımları yaparak deponuzdaki ürünlerin kontrolünü elinize alın. Stok takip yönetiminde hız kazanın.

Depolarınızı yönetin

Bir depodan mal çıkışı yada bir depoya mal girişi yapın. Depo stok mevcutları raporu ile depolarınızın takibini kolayca yapabilirsiniz.Hızlı Barkodlu Stok Sayımı

Stoklarınızın takibi için barkod okuyucunuzla okuma yaparak stok sayımı yapabilirsiniz.

Stoklarınızın Maliyetini Takip Edin

Stok listesindeki fiyat özelliği ile ürün girişlerinin maliyetini, ürün çıkışlarının toplamını takip edin.
Stok Takip Programı Hakkında Sık Sorulan Sorular


Stok takip programını ücretsiz deneyebilir miyim?

Şirketim Stok Programını ücretsiz indirip deneyebilirsiniz. Ürünlerinizi tanımlayabilir, depo giriş çıkış işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belirli bir kayıt sayısından sonra program lisans isteyecektir. Bir defaya mahsus lisans alarak ömür boyu ürünlerinizin takibi için kullanabilirsiniz.

Excelde varolan ürünlerimi programa aktarabilir miyim?

Excelden stok aktarma özelliği ile binlerce ürünü birkaç dakikada stok programınıza tanımlayabilirsiniz.


Programa girdiğim bilgiler başkaları tarafından görülebilir mi?

Stok kayıtlarınız, ürün alış fiyatı gibi kritik bilgileriniz ve depolarınızdaki miktarlar sadece sizin bilgisayarınızda olduğu için bilgilerinizi sizden başka kimsenin görmesi mümkün değildir.

Sadece bir defaya mahsus mu ödeme yapacağım?

Online stok takip sistemlerinin aksine stok kontrolü işlemleriniz için aylık yada yıllık ödeme yapmazsınız. Bir defa alacağınız lisans ile programı sınırsız kullanabilirsiniz.


Bilgisayarım değiştiğinde ya da bozulduğunda bilgilerim gider mi?

Stok yönetim programınız stoklarınızı ürünlerinizi ve diğer kayıtlarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. İsterseniz manuel yedekte alabilirsiniz. Herhangi bir bilgisayara sitemizden indireceğiniz stok takibi programını kurduktan sonra saniyeler içerisinde bilgilerinizi yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.

Stok takibinde ve depo girişi çıkışı işlemlerinde barkod okuyucu kullanabilir miyim?

Stok kaydı yaparken ürünlerin barkodunu tanımladıktan sonra stok giriş çıkışı, depo takibi gibi işlelerinizde barkod okuyucunuzu kolayca kullanabilirsiniz. Stok programımız bütün barkod okuycular ile uyumludur.
Şirketim Stok Depo Takibi Programı Fiyatları


Stok Takibi Özellikleri

Stok Modülü

Ajanda

.

.

Ek Kullanıcı

Tüm paketler için ağ üzerinden ek bir bilgisayarda

kullanabileceğiniz ek kullanıcı paketi.

.

.


İletişim

0553 951 98 00

iletisim@savyazilim.com